Jdi na obsah Jdi na menu
 


H2O stačí přidat vodu

12. 4. 2008

KDO JSOU?

Ne, Rikky, Cleo a Emma nejsou znetvořené, ani nemají orgány navíc. Je jim šestnáct let a žijí na slunečných plážích Gold Coast. Mají úplně normální život a ten se jim vážně líbí. Jenže kvůli Rikky se jednoho dne ocitnou na na telemném ostrově Mako a vlivem magických sil úplňku doíjde k jejich přeměně. Navenek jsou holky pořád docela obyčejné teenagerky, ale mejí velký skrytý problém-jakmile de totiž dostanou do styku s vodou, okamžitě se promění v mořské panny.Ano, správně, zničeho nic mají od pasu dolů velkou ploutev a šupiny! Což jak uznáš, může být v rámci utajení docela dost velký malér! Jediný kdo zná jejich tajemství, je jejich společný přítel Lewis. Hlavním zdrojem všechz potíží ale zůstává to, že o skutečné podstatě svých dcer nemají zdání ani jejich rodiče....

Emma

Celým jménem Emma Gilbert. Má mladšího bratra Elliota a ještě před tím než se stala mořskou pannou závodně plavala. Je velice chytrá. Má sílu zmrazit vodu. Líbil se jí Byron, ale v druhé sérii se objevil nový hezounek Ash. Je pravým opakem Rikky.

Claire Holt

 Není rozhodně žádným překvapené překvapení, že jednu z rolí mořských pannen získala právě Claire. Je totiž velice sportovně založená a kromě toho, že se závodně věnovala plavání, má taky černý pásek v taekwondu, hraje volejbal a vodní polo. Také ona se herectví věnovala od mládí, dokonce ho studovala na škole a brala i soukromé hodiny.Když má opravdu volno a nevěnuje se žádnému sportu, zbožňuje nakupování a chození do kiny a partou! Jo, mimochodem, kromě sporttu má taky hudební talent-hraje na piáno, kytaru a zpívá!

Cleo

Celým jménem Cleo Sertori. Má otravnou mladší sestru Kim. Její nejlepší přítel je Lewis který  ví že jsou dívky mořské panny a vždy jim pomůže. Je to dobrá duše a kamarádky jsou pro ni důležité. Chová rybky a může vodu nechat "vybouchnou".V 1.sérii moc nemusela Zena a její sokyní je Charlotte, která se zamilovala do Lewise. Její otec je rybář a Ceio pracuje v mořském parku. Má ráda delfíny.Ve 2. sérii seriálu od ní odešla matka a celá rodina to nesla těžce. 

Phoebe Tonkin

Phoebe Tonkin se narodila v Sydney v rove 1989 a od neuvěřitelných 4 let se věnovala tanci-což zahrnovalo klasický balet, step, hip hop a další tance. Ve svých šesnácti letech se Phoebe stala nejmladším členem H2O týmu a její role Cleo je její vůbec první rolí v televizi! Když ale tuto roli získala, nebyla zrovna dobrou plavkyní, a tak musela tvrdě trénovat, aby si svou roli udržela.

Rikky

Celým jménem Rikky Chadwick. Žije jen s otcem. Je pěkná rebelka. Zamilovala se do Zena, který pátrá právě po mořských pannách. Dokáže vodu rozvařit. Někdy je to s ní opravdu těžké. A umí se pěkně pohádat s Emmou.Nenechá si nic líbit a je pěkně tvrdohlavá.

Cariba Heine

Cariba pochází z jižní Afriky, kde se taky 1. října 1988 narodila a v roce 1991 se přestěhovala do Austrálie. Už od svých třech let chtěla být herečkou a věnovala se také tanci. Cariba je neuvěřitelně pilná a poctivá herečka. Když začala usilovat o roli v tomto seriálu, pořídila si dokonce osobního trenéra plavání, který se měl postarat o to, aby její pohyby pod vodou byly co nejladnější. Tvrdá práce se nakonec vyplatia a Cariba ječela nadšením, když se dozvěděla, že získala právě vysněnou Rikky!

Vedlejší postavy

LEWIS-Jediný ví o tom že jsou mořské panny. Vždy jim rád pomůže. Miluje Cleo, ale v 2. sérii kdy se spolu rozejdou začne a navazovat kontakt s Charlottou. Cleo pak pěkně žárlí.

ZANE-Miluje Rikky a dozví se že dívky jsou mořské panny. Má bohatýho tátu, který na Zana kašle. Ze začátku je to pěkný hajzlík, ale od té doby co se zamiloval do Rikky je stále větším a větším pomocníkem děvčat. Milovala ho i otravná Miriam.

CHATLOTTE- je zamilovaná do Lewise a čím dál tím víc nesnáší Cleo. Její babička byla mořská panna, tutíž jedna z kamarádek slečny Chathamové. Charlotte se dokonce stane mořskou pannou!!!

SLEČNA CHATHAMOVÁ-Když byla mladá taky byla mořskou pannou.Také o tajemství dívek. Vždy jim ráda poradí.Žije na své staré lodi.Nemá ráda Zana.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cleo

(bara, 23. 7. 2010 20:15)

clio je chytra hezka holka.Zamiluje se do ni luis , clio ma mladsi otravnou sestru ktera ji dela neplechu clio je morska pana ma schopnosti muze vybouchnout vodu

hustííííííííííííí

(maky k, 12. 1. 2009 18:21)

hustííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

bleskovka

(Rikki chadwick, 30. 7. 2008 16:51)

u me na blogu je obrazkova bleskvka, budu rada, když se zucastnis! Rikki
bloogisek-rikki.blog.cz